Masz szkołę nauki jazdy? Dowiedz się jak ją rozkręcić!

 

driving_1983747cNiezależnie od tego, czy chcesz zacząć od zera, czy jesteś instruktorem szkoły nauki jazdy ale marzysz o niezależności, czy po prostu chcesz się upewnić, że robisz wszystko, co możesz, aby zmaksymalizować swój biznes – oto kilka pomysłów, które pomogą Ci w kwestiach marketingowych.

Model biznesowy

Przede wszystkim chcesz stworzyć markę i nie chcę, aby każda litera „L” powiązana z twoim biznesem mieszała się z całą gamą innych, podobnych szkół. Musisz znaleźć najlepsze cechy swojej szkoły jazdy:

  • Czy masz wyjątkową stopę zdawalności?
  • Czy możesz oferować tańsze stawki niż konkurencja?
  • Innymi słowy: co odróżnia cię od reszty?

Są to pytania, które powinieneś zadać sobie samemu, a odpowiedź powinna określać twoją wyjątkowość. Potem możesz już tworzyć całą filozofię marki.

Stwórz własną aplikację

W dzisiejszych czasach nie znajdziesz osoby, która nie sięga do kieszeni po coś bez ekranu dotykowego. Od dawna urządzenia przenośne wyprzedzają komputery pod względem korzystania z Internetu, więc nie jest to wcale zaskakujące, a twoja nauka jazdy Tarnowskie Góry może na tym skorzystać. Pomyśl o stworzeniu aplikacji do nauki jazdy, aby uczynić naukę łatwą, nowoczesną i dostępną – ten pomysł jest doskonałym atrybutem, który powinieneś poważnie rozważyć.

Stworzenie własnej aplikacji do nauki jazdy ro dzisiaj naprawdę łatwe zadanie. I to nawet jeśli ma to być aplikacja która zawiera wiele dodatkowych funkcji, które przemawiają do młodszego pokolenia. Należą do nich:

  • system rezerwacji online, w którym uczniowie mogą rezerwować i opłacać lekce za pomocą karty kredytowej lub systemu PayPal.
  • centrum wiadomości umożliwiające przekazanie informacji uczniom (wszystkim, za jednym zamachem)
  • quiz pomagający uczniom ćwiczyć znajomość ich teoretycznych podstaw jazdy
  • formularz kontaktowy, umożliwiający potencjalnym uczniom kontaktowanie się z Tobą w uporządkowany sposób w prostym formacie.

Możesz też tworzyć własne kupony, które pozwolą Twoim uczniom uzyskać zniżki i nagrody. Wszystkie te funkcje są przechowywane w wysoce konfigurowalnym i łatwym w zarządzaniu formacie, który pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości firmy.

Strona internetowa dla szkoły nauki jazdy

Twoja witryna musi zawierać wszelkie dostępne informacje. To świetna okazja, aby pokazać swoją osobowość i podkreślić jaki jest styl nauczania który preferujesz. Jest to doskonałe uzupełnienie  aplikacji, ponieważ nadal jest korzystne, aby Twoja firma była dostępna z każdego urządzenia i niektórych instancji (jeśli na przykład uczeń jest w pracy), bo tam nadal preferowanym urządzeniem jest komputer stacjonarny. Istnieje wiele witryn internetowych, które udostępniają szablony, których możesz użyć, aby zapewnić uporządkowany, zorganizowany i celowy układ.

Media społecznościowe

Media społecznościowe to coś, co powinieneś zrozumieć. Są bezpłatne, masz nad nimi pełną kontrolę, a kiedy są używane prawidłowo, kierujesz swoje komunikaty tylko do osób, których potrzebujesz. Pamiętaj, aby korzystać z Twittera i Instagrama, a także Facebooka, dostosowując zawartość do potrzebnej platformy.

Wizytówki

Tak długo jak erze cyfrowej towarzyszy marketing biznesowy, nie zapominajmy o podstawach. Wizytówki to prosta inwestycja, która idzie w parze z ustnikiem. Istnieje wiele sytuacji, w których posiadanie prostej karty ze swoimi danymi może przypieczętować umowę. Więc upewnij się, że zawsze masz je pod ręką, aby zapewnić uczniom; nigdy nie wiesz, czy mają przyjaciela, który ma nadzieję, że wkrótce pojawi się na drodze.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>