Masz szkołę nauki jazdy? Dowiedz się jak ją rozkręcić!

 

driving_1983747cNiezależnie od tego, czy chcesz zacząć od zera, czy jesteś instruktorem szkoły nauki jazdy ale marzysz o niezależności, czy po prostu chcesz się upewnić, że robisz wszystko, co możesz, aby zmaksymalizować swój biznes – oto kilka pomysłów, które pomogą Ci w kwestiach marketingowych.

Model biznesowy

Przede wszystkim chcesz stworzyć markę i nie chcę, aby każda litera „L” powiązana z twoim biznesem mieszała się z całą gamą innych, podobnych szkół. Musisz znaleźć najlepsze cechy swojej szkoły jazdy:

  • Czy masz wyjątkową stopę zdawalności?
  • Czy możesz oferować tańsze stawki niż konkurencja?
  • Innymi słowy: co odróżnia cię od reszty?

Są to pytania, które powinieneś zadać sobie samemu, a odpowiedź powinna określać twoją wyjątkowość. Potem możesz już tworzyć całą filozofię marki.

Stwórz własną aplikację

W dzisiejszych czasach nie znajdziesz osoby, która nie sięga do kieszeni po coś bez ekranu dotykowego. Od dawna urządzenia przenośne wyprzedzają komputery pod względem korzystania z Internetu, więc nie jest to wcale zaskakujące, a twoja nauka jazdy Tarnowskie Góry może na tym skorzystać. Pomyśl o stworzeniu aplikacji do nauki jazdy, aby uczynić naukę łatwą, nowoczesną i dostępną – ten pomysł jest doskonałym atrybutem, który powinieneś poważnie rozważyć.

Stworzenie własnej aplikacji do nauki jazdy ro dzisiaj naprawdę łatwe zadanie. I to nawet jeśli ma to być aplikacja która zawiera wiele dodatkowych funkcji, które przemawiają do młodszego pokolenia. Należą do nich:

  • system rezerwacji online, w którym uczniowie mogą rezerwować i opłacać lekce za pomocą karty kredytowej lub systemu PayPal.
  • centrum wiadomości umożliwiające przekazanie informacji uczniom (wszystkim, za jednym zamachem)
  • quiz pomagający uczniom ćwiczyć znajomość ich teoretycznych podstaw jazdy
  • formularz kontaktowy, umożliwiający potencjalnym uczniom kontaktowanie się z Tobą w uporządkowany sposób w prostym formacie.

Możesz też tworzyć własne kupony, które pozwolą Twoim uczniom uzyskać zniżki i nagrody. Wszystkie te funkcje są przechowywane w wysoce konfigurowalnym i łatwym w zarządzaniu formacie, który pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości firmy.

Strona internetowa dla szkoły nauki jazdy

Twoja witryna musi zawierać wszelkie dostępne informacje. To świetna okazja, aby pokazać swoją osobowość i podkreślić jaki jest styl nauczania który preferujesz. Jest to doskonałe uzupełnienie  aplikacji, ponieważ nadal jest korzystne, aby Twoja firma była dostępna z każdego urządzenia i niektórych instancji (jeśli na przykład uczeń jest w pracy), bo tam nadal preferowanym urządzeniem jest komputer stacjonarny. Istnieje wiele witryn internetowych, które udostępniają szablony, których możesz użyć, aby zapewnić uporządkowany, zorganizowany i celowy układ.

Media społecznościowe

Media społecznościowe to coś, co powinieneś zrozumieć. Są bezpłatne, masz nad nimi pełną kontrolę, a kiedy są używane prawidłowo, kierujesz swoje komunikaty tylko do osób, których potrzebujesz. Pamiętaj, aby korzystać z Twittera i Instagrama, a także Facebooka, dostosowując zawartość do potrzebnej platformy.

Wizytówki

Tak długo jak erze cyfrowej towarzyszy marketing biznesowy, nie zapominajmy o podstawach. Wizytówki to prosta inwestycja, która idzie w parze z ustnikiem. Istnieje wiele sytuacji, w których posiadanie prostej karty ze swoimi danymi może przypieczętować umowę. Więc upewnij się, że zawsze masz je pod ręką, aby zapewnić uczniom; nigdy nie wiesz, czy mają przyjaciela, który ma nadzieję, że wkrótce pojawi się na drodze.

 

 

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>