Kurze łapki, zmarszczki brwi – na co jeszcze pomoże hifu?

woman-6485473_960_720Urządzenie Hifu wykorzystuje precyzyjną technologię ultradźwiękową, w której przez głowice pracujące na różnych głębokościach emitowane są krótkie lub seria następujących po sobie impulsów.

Wysoce ukierunkowane zastosowanie fal ultradźwiękowych pomaga w przekształceniu istniejącego kolagenu i stymuluje produkcję nowego kolagenu w miejscach, gdzie konieczne jest ujędrnienie i napięcie skóry.

Obszary, których dotyczy:

 • Zwiotczała skóra twarzy

 • Drobne linie i zmarszczki

 • Szczęka, szyja

 • Kurze łapki, zmarszczki brwi

 • Podwójny podbródek

 • Ramiona

 • Kolana i uda

 • Brzuch i dekolt

Zasada działania

Demakijaż jest usuwany, a skóra dezynfekowana. Żel przewodzący nakłada się na skórę, aby ułatwić przechodzenie fal ultradźwiękowych. Energia hifu Warszawa (High Intensity Focused Ultrasound) jest przekazywana do wybranych obszarów. Urządzenie posiada kilka przetworników (wkładów) pracujących od 1,5 do 13 milimetrów pod skórą, w zależności od wskazania, które ma być leczone.

Technologia HIFU tworzy liczne punkty koagulacji w temperaturze ponad 70 stopni. Podczas sesji na głębokość zabiegu tworzy się od 7500 do 15000 punktów krzepnięcia. Czas trwania sesji zależy od obszarów, które mają być potraktowane hifu. Zabieg na twarz lub szyję trwa zwykle od 30 do 45 minut. Zaczerwienienie może pojawić się po zabiegu, ale zniknie po kilku godzinach. To po prostu wskazuje, że rozpoczął się proces regeneracji kolagenu.

Wyniki

Skóra stopniowo napina się dzięki syntezie nowego kolagenu, a tłuszcz jest stopniowo eliminowany w naturalny sposób. Wynik staje się ostateczny dwa do trzech miesięcy po sesji hifu.

Bez znieczulenia

Poziomy dyskomfortu różnią się w zależności od osoby. Jednak większość pacjentów bardzo dobrze znosi zabieg prostym kremem znieczulającym. Dyskomfort spowodowany zabiegiem jest tymczasowy i możesz natychmiast wznowić swoją aktywność.

Wysoka satysfakcja

Większość pacjentów potrzebuje tylko jednego lub dwóch zabiegów. Poprawa w tym obszarze będzie trwała do 6 miesięcy po początkowej procedurze. Drobne poprawki można wykonać po roku, w zależności od indywidualnych oczekiwań.

Ultradźwięki o wysokiej intensywności, znane również jako hifu stały się jednym z najbardziej poszukiwanych zabiegów liftingujących na twarz i szyję. To jednorazowy zabieg, który pomoże Ci uzyskać bardziej napiętą, jędrną, uniesioną skórę.

Kluczowe zalety tego zabiegu to:

 • Stymuluje naturalną produkcję kolagenu

 • Brak skaleczeń na skórze

 • Brak czasu regeneracji

 • Zauważalne rezultaty

 • Raz w roku

Już jedna sesja hifu przyniesie widoczne efekty w liftingu i napinaniu. Stworzy również nowy kolagen, który pomoże Twojej skórze zachować młodzieńczy blask. Indywidualnie ukierunkowany na lifting brwi, żuchwy i szyi, a także ogólne napięcie i odmłodzenie skóry. Zauważysz zauważalną poprawę konturowania twarzy, drobnych linii i zmarszczek. Jeśli więc marzy Ci się młodzieńczy wygląd z pomocą bezpiecznej technologii, która naprawdę przynosi widoczne gołym okiem efekty – naprawdę nie musisz patrzeć dalej niż rozwiązanie hifu i jego możliwości.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>