Kuligi i inne niezapomniane atrakcje w Zakopanem

pexels-pavel-danilyuk-6667933Świat pogrążony jest w ciszy, gdy pokrywa go biała warstwa śniegu. Ciesz się tym cudownym zimowym światem podczas kuligu w Zakopanem i odkryj ośnieżoną krainę Tatr relaksując się w ciepłym kocu! Punktem wyjścia dla kuligów jest stadnina koni wybranego gospodarza – górala. Zresztą w samym sercu Podhala czeka na Ciebie niejedna, niezapomniana atrakcja. Czytaj dalej, a dowiesz się więcej.

Kulig, narty i inne atrakcje w Zakopanem

Zakopane to idealne miejsce nie tylko na kulig, ale i dla narciarzy i snowboardzistów, a także dla fanów narciarstwa biegowego. Zimą oferuje aktywnym gościom wiele dodatków i atrakcji, które składają się na najlepszy urlop narciarski. Jeśli chcesz wybrać się na Zakopane kulig albo stok, po prostu wyjdź z miejsca noclegu, przejdź przez ulicę i znajdziesz się w samym środku akcji. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na zimowe ferie!

Jazda na snowboardzie i nartach oraz kulig to przygoda, na którą bez trudu czekają goście niejednego hotelu narciarskiego w Zakopanem. W końcu stoki są tuż obok niejednego hotelu. Ale urlop narciarski w Zakopanem to znacznie więcej niż tylko jazda na nartach: to rustykalne chaty na kulinarny postój, zaprzęgi, gigantyczne bałwany, wypożyczalnia nart i butów, doskonale przygotowane stoki i wyjątkowa panorama Tatr. Urlop w tym miejscu, w tym najsłynniejszym polskim ośrodku narciarskim nie pozostawia nic do życzenia.

W niejednym hotelu narciarskim karnety na narty można otrzymać bezpośrednio w recepcji. W ten sposób unikniesz długiego czasu oczekiwania w dolnej stacji kolejki i możesz rozpocząć zabawę na stoku bez dalszych objazdów.

Planujesz kurs narciarski? Znajdziesz opcje! Bez względu na to, czy jest to uczeń czy profesjonalista, dziecko czy dorosły, Zakopane oferuje kursy dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie. Po prostu skontaktuj się z zespołem recepcji w wybranym miejscu noclegowym – na pewno chętnie pomogą Ci znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Możesz bezpiecznie przechowywać swój sprzęt w miejscowej przechowalni sprzętu narciarskiego z zamykanymi i ogrzewanymi szafami. Planujesz przyjechać tutaj bez nart? Żaden problem – na miejscu można wypożyczyć narty, buty narciarskie, kaski i nie tylko. Jest tyle możliwości!

Raj dla narciarzy biegowych i fanów kuligu

Podczas ferii zimowych w Zakopanem oprócz jazdy na nartach czeka na Ciebie wiele innych przygód. Tutaj, u podnóża Giewontu, znajdziesz El Dorado dla fanów narciarstwa biegowego. Nordycka zabawa zaczyna się od kuligu. W okolicy każdy znajdzie coś dla siebie: romantyczna dolina z niezapomnianymi widokami panoramicznymi i wiele więcej.

Narciarstwo biegowe w pobliżu wybranego hotelu narciarskiego to zawsze długie kilometry świeżo przygotowanych tras – więc przybywaj i spełnij swoje najśmielsze marzenia o biegach przełajowych, czy wycieczce kuligiem w najbardziej urokliwe zakątki tej miejscowości. Będziesz zachwycony!

Nie możesz jednak przekonać się o tym inaczej, aniżeli właśnie zaglądając w te strony osobiście. Zapraszamy serdecznie!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>