Klasyczna elegancja czy prostota i funkcjonalność? Na co postawi biznesmen wybierając etui na smartfona?

Gigaset_elements_1140x500_3_1

Na przestrzeni kilku ostatnich lat telefony komórkowe z roli zwykłego urządzenia do komunikacji weszły na zupełnie nowy poziom funkcjonalności. Jako małe, podręczne i przenośne komputery stały się one jednym z najbardziej niezbędnych gadżetów, użytecznych do tego stopnia, że ciężko jest wyobrazić sobie życie bez nich.

Smartfonem można robić już niemal wszystko, pełni on rolę aparatu, radia, kamery, odtwarzacza muzyki i filmów, stopera, zegarka, latarki, budzika, GPS oraz wielu innych sprzętów, których wymienianie mogłoby zająć wieki. Niektórzy widzą tą sytuację jako problem, twierdząc że jest to zwykłe uzależnienie. Prawda jest jednak taka, że jest to po prostu naturalna kolej rzeczy, postęp. Wciąż znajdują się ludzie, którzy usiłują żyć bez używania smartfona, lecz, w gruncie rzeczy, jest to jedynie niepotrzebne utrudnianie sobie pracy.

Etui na smartfona, czyli jak zabezpieczyć swoją komórkę.

Smartfony to bez wątpienia niesamowite urządzenia, lecz są przy tym bardzo delikatne. Tak małe i misterne przedmioty można łatwo upuścić, przygnieść, porysować. Chyba każdemu zdążyło się nieumyślnie uszkodzić swoją komórkę, często doprowadzając do niemożności jej dalszego użytkowania. Najczęstsza usterka – pęknięta szybka nie tylko wygląda bardzo nieestetycznie ale też często uniemożliwia obsługę ekranu. Takich sytuacji można łatwo uniknąć, wystarczy zdecydować się na odpowiednie etui. Te niewielkie obudowy bardzo wzmacniają konstrukcję telefonu, zajmując przy tym niewiele miejsca. Sklep Spigen to jedno z miejsc, gdzie można je nabyć. Bardzo rzadko zdarza się, aby taka osłonka w czymkolwiek przeszkadzała, a wręcz przeciwnie, zazwyczaj posiadają one dodatkowe kieszonki na dowód czy kartę kredytową.

Na jakie etui powinien zdecydować się biznesmen?

Etui na smartfony w Sklep Spigen są dostępne w bardzo wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Mają one też rozmaite funkcje. Istnieją nawet modele służące za dodatkową baterię, skutecznie przedłużając czas użytkowania telefonu nawet o kilkanaście godzin. Można trafić na naprawdę ciekawe projekty, bazujące na popularnych filmach czy serialach, albo imitujące różne inne przedmioty. Wyjątkowo bogata osoba mogłaby nawet pozwolić sobie na etui wysadzane diamentami, jeśli uznałaby to za prawidłowy wybór. Biznesmen jednak to bardzo szczególna osoba, która przy wyborze etui na smartfona powinna dokonać decyzji sugerując się kilkoma prostymi kryteriami.

Jeśli sama obudowa twojego telefonu sugeruje, że jesteś rozrzutnym człowiekiem, to mało kto będzie brał cię na poważnie. Najlepiej jest zdecydować się na skromną, czarną, szarą bądź granatową oprawkę, jaskrawe kolory czy zbędne zdobienia raczej nie są dobrym pomysłem. Można wyobrazić sobie reakcje ludzi, gdyby rozsądny człowiek w garniturze wyjął z kieszeni telefon w etui z nadrukowanym kotkiem bądź wzorkiem w kwiatuszki. Taki ekscentryzm bardzo szkodzi interesom, a na to nie możesz sobie pozwolić. Trzeba postawić na klasyczne etui, eleganckie w swoim minimalizmie, aby dobrze pasowało do całego twojego wizerunku.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>