Karmisz piersią i chcesz ładnie wyglądać? W porządku!

breastfeeding-2090396_960_720Karmienie piersią. Są tego różne poziomy; zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie, świetnie i nie tak wspaniale. Ale w końcu kobieta poddaje się temu nieznanemu procesowi, kompletnie niepewna i nieświadoma tego, co może zrobić jej ciało lub dziecko, ale w porządku.

Karmienie piersią – co na siebie włożyć?

Koszula w stylu vintage z guzikami jest oczywistym zwycięzcą. Krój oversize zapewnia manewrowość, a miękki materiał szybko układa się i pozostaje z boku, co ułatwia ssanie, w przeciwieństwie do sztywnej koszuli oxford. Chociaż w ten sposób można uzyskać zrelaksowany wygląd, ważne jest też zadbać o to, by wszystkie elementy były wystarczająco dobrze połączone, aby nie tylko karmić bez trudu, ale też czuć się dobrze w tym, co ma się na sobie.

Coś bardziej kobiecego?

Kiedy to szalone uczucie zaczyna się rozwijać, można z maluchem udać się na spacer. Tutaj kopertowa sukienka to szybka decyzja, ale wygląda na to, że nie jest to łatwy wybór, jeśli chcesz uzyskać miły dla oka wygląd – dołóż do niej modną parę espadryli. To wygląd, który jest seksowny i nie krzyczy na odległość informacji „karmię piersią”.

W dzisiejszych czasach funkcjonalność jest ważniejsza od mody, ale kombinezon spełnia oba te zadania. Bardziej praktyczny styl z łatwym dostępem i kieszeniami na przypadkowe rzeczy dla małych dzieci najlepiej mi pasuje z wygodnymi ubraniami. Alternatywną opcją, ale równie wygodną są koszulki do karmienia zaprojektowane specjalnie właśnie do tego celu.

Sukienki typu hiszpanki też mogą się sprawdzić. Ten styl przemówi do każdej mamy, która już przekonała się do karmienia. Elastyczny dekolt ściąga się w dół praktycznie bez wysiłku i sprawia, że można tym samym czuć się ładnie.

A może męska bluzka? Niski krój, głęboki, falisty kształt w kształcie litery V sprawia, że jest naprawdę elastyczna i zapewnia dużo miejsca na poruszanie się podczas załatwiania spraw typu karmienie dziecka. Jeśli dodatkowo ma teksturowany białawy materiał – bardzo dobrze maskuje plamy. Z innej beczki – lniany kombinezon świetnie dopełni taki wyluzowany weekendowy look dla młodej mamy.

Odzież to nie wszystko!

Stylizacje do stworzenia dla karmienia są łatwe, jeśli masz odpowiedni stanik. Aby więc mieć takowy najlepiej kup specjalny biustonosz do karmienia i tak drogi, jak tylko możesz, ponieważ wsparcie jest naprawdę niezbędne. Inną ważną zaletą biustonosza do karmienia jest łatwy dostęp, który zapewnia, dzięki czemu możesz łatwo i dyskretnie karmić piersią, gdy dziecko potrzebuje karmienia.

Te, które ściągają górną część, są dobre, ponieważ można je po prostu ponownie zapiąć, to jest naprawdę bardzo pomocne. Gdybyś w tym samym czasie miała na sobie zwykły stanik, byłoby to naprawdę trudne.

Wspaniałą rzeczą w staniku do karmienia jest to, że jeśli jesteś poza domem, a Twoje dziecko potrzebuje karmienia, po prostu korzystasz z przygotowanych funkcji takiego stanika, a z boku znajdują się dyskretne fałdy, przez które dziecko ma dostęp do piersi w celu karmienia.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>