Jak zorganizować imprezę?

Można powiedzieć – ilu ludzi, tyle różnych imprez. Wszystkie jednak mają ze sobą kilka zbieżnych punktów. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprosić przyjaciół na wieczorek taneczny, na imprezę z mocnym brzmieniem czy spotkanie po latach, warto trzymać się kilku zasad podczas organizacji takiego wydarzenia.

NAJWAŻNIEJSI SĄ LUDZIE I OTOCZENIE

Jeśli przygotowałeś już listę gości, pora wybrać miejsce. Może jest jakaś sala na imprezę we Wrocławiu, którą wszyscy bardzo lubicie? A może wpadł Ci w oko jakiś konkretny lokal i chcesz, aby Twoi znajomi też go poznali? Ważne, aby to miejsce miało dobrą atmosferę i przyjazny zespół pracowników. Obsługa bywa kluczowa podczas imprez. Lokal, który wybierzesz powinien również proponować muzykę, przy której Ty i Twoi goście będziecie się dobrze bawić. Nie kieruj się wyłącznie swoim gustem – weź pod uwagę również upodobania przyjaciół. Przed ustaleniem wszystkich szczegółów, udaj się do klubu i sprawdź czy wszystko w nim Ci odpowiada. Ustal wszystkie szczegóły z jego pracownikami.

NIE ZACZYNAJ ZBYT PÓŹNO

Każda dobra impreza rozpoczyna się od rozmowy. Zaproszeni goście schodzą się przez jakiś czas, później zapoznają lub rozmawiają o tym, co słychać u tych już znajomych. Rozmowa pozwala  na rozluźnienie i wprowadzenie odpowiedniej atmosfery. Zanim wylądujecie na parkiecie minie jakaś godzina lub nawet dwie. Jeśli zaprosisz swoich przyjaciół na imprezę, która rozpocznie się, np. o 22:00 lub 23:00 może się zdarzyć, że część gości zniknie dość szybko lub w ogóle się nie pojawi. Optymalną godziną na rozpoczynanie wszystkich imprez jest 20:00.

NIE ZMUSZAJ NIKOGO DO TAŃCA

Nie każdy, kto przychodzi na imprezę, ma ochotę szaleć na parkiecie. Uszanuj to. Baw się z tymi, którzy lubią pląsy w rytmie muzyki. Możesz raz czy dwa razy zagaić towarzystwo przy stoliku i zaprosić do tańca, ale nie nalegaj. Osoby, które po prostu się wstydzą, dzięki takiej zachęcie mogą przełamać swój strach, natomiast ci goście, którzy wolą rozmowę docenią Twój gest, ale wrócą do konwersacji. To, że decydują się na taką formę spędzenia czasu nie znaczy, że źle się bawią. Od czasu do czasu, dosiądź się do nich i chwilę porozmawiaj. Na pewno będzie im miło, gdy wykażesz takie zainteresowanie.

Dobra sala do wynajęcia we Wrocławiu?Pomyśl o Times Event Center!To centrum imprezowe, które mieści się w samym sercu miasta. Znajdziesz tam trzy lokale, które z pewnością sprostają Twoim wymaganiom. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej www.timeseventcenter.pl. Już dziś umów się z nami na spotkanie i ustal termin swojej imprezy!

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

2 komentarzy

  1. Gienka pisze:

    Interesuje mnie sprawdzona agencja eventowa warszawa do zorganizowania większej imprezy firmowej na kilkadziesiąt osób. Szukam fajnego pomysłu na ciekawe wydarzenie dla pracowników w mojej firmie. Chodzi mi przede wszystkim, aby impreza odbyła się poza siedzibą firmy, w jakimś fajnym miejscu i z wieloma dodatkowymi atrakcjami. Rozglądałam się na stronach internetowych kilku warszawskich agencji, ale nigdy wcześniej nie korzystałam z tego rodzaju usług i nie wiem, czym konkretnie kierować się przy wyborze?

  2. Hmm, jak to było według mojego szefa? Troszkę sportu i dużo alkoholu xD a tak na serio, to imprezy firmowe nie są wcale tak łatwe do zorganizowania. Trzeba się na tym znać. Na nasze spotkania firmowe zawsze jest wynajmowany spory lokal, np. sale koncertowe, całe kluby, zawsze każda strefa jest budowana z osobna. Dobra firma – naprawdę ciekawie to wszystko wygląda, a nie wychodzi super drogo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>