Jak przedłużyć lato i cieszyć się ogrodem?

?????????????????????????????Zbliża się jesień, dni stają się coraz krótsze, a pogoda coraz mniej sprzyja korzystaniu z uroków naszego ogrodu. Chłodny wiatr potrafi nas skutecznie zniechęcić do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a padające deszcze zakończyć najbardziej udane spotkanie przy grillu. Czy musisz rezygnować z wypoczynku na świeżym powietrzu? Absolutnie nie, jeśli tylko zadbasz o prawidłowe systemy zadaszeń. W końcu najważniejsze jest, aby czuć się w swoim domu i ogrodzie, komfortowo.

Zadaszenie tarasu

To podstawa udanej rekreacji na świeżym powietrzu. Jeśli skorzystasz z systemu oferowanego przez firmę Aluboss, będziesz się cieszyć wiosną w swoim ogrodzie przez cały rok. System zadaszenia ochroni cię przed deszczem, ale też pozwoli na podziwianie urody natury. Wystarczy postawić na lekki system z prowadnic aluminiowych z wypełnieniem z poliwęglanu dwukomorowego 16 mm. Jego główną zaletą (oprócz rzecz jasna względów czysto estetycznych) jest niezwykła odporność na wszelkie mechaniczne uszkodzenia. Nie każdy wie, że poliwęglan o tych parametrach jest ponad 200 krotnie odporniejszy na uderzenia niż szkło! Teraz już rozumiesz, że możesz siedzieć na trasie i podziwiać niezwykły spektakl natury, jakim jest z pewnością burza, bez nawet odrobiny strachu.

Osłonięcie tarasu ścianami

Nie zawsze sam dach wystarcza. Zdarza się przecież, że deszcz zacina tak mocno, że mimo tej górnej ochrony, jesteś przemoknięta. Warto postawić na oferowany przez Aluboss system ścian przesuwnych, wykonanych z całkowicie bezpiecznego szkła. To niepowtarzalne rozwiązanie, które dzięki wygodnym prowadnicom sprawia, że możesz przesuwać ściany we wszystkich kierunkach i dowolnie aranżować przestrzeń. Przezroczysta szyba w niczym nie zasłania ci urody twojego ogrodu, a jednocześnie chroni przed nieprzyjazną aurą.

Zadaszenie basenu

Basen to dzisiaj standard i żaden nowoczesny ogród nie może się bez niego obejść. Na początku zwykle inwestujemy w proste baseny stelażowe czy rozporowe dla naszych dzieci, ale z czasem już wiemy, że także my możemy z nich korzystać. Zwłaszcza że lato w Polsce bywa naprawdę upalne, a sezon można bardzo łatwo przedłużyć. Oczywiście, najprościej postawić na podgrzewanie basenu, ale to kosztowne eksploatacyjnie rozwiązanie. Tymczasem jest dużo prostsze i tańsze. Wystarczy skorzystać z oferty firmy Aluboss i postawić na zadaszenie z poliwęglanu. Ten materiał ma wspaniałe właściwości, bo przyjmuje temperaturę od słońca i oddają ją wprost do wody. W ten sposób nawet gdy pada deszcz, ty kąpiesz się pod dachem, a woda jest cieplutka.

Zabudowa ganku

Często nie zwracamy uwagi na to, czy nasze drzwi wejściowe są osłonięte od deszczu. Tymczasem, to najbardziej reprezentacyjne miejsce w naszym domu, na którego progu wypada nam witać gości. Warto osłonić je estetycznym daszkiem, ze szkła lub poliwęglanu, po to, aby nasi bliscy mogli odłożyć parasolkę i spokojnie się przywitać. Wybierając Aluboss, jako wykonawcę osłony twojego wejścia, zyskasz pewność, że stawiasz na jakość, estetykę i długowieczność rozwiązań.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>