Iphone – wyłącz powiadomienia i zacznij żyć!

Iphone może być niesamowitym narzędziem, ale większość ludzi używa telefonu jako urządzenia rozpraszającego życie.

social-media-3656699_960_720Jeśli jednak poświęcisz trochę czasu na wykonanie kroków opisanych w tym artykule, będziesz bardziej produktywny, bardziej skoncentrowany i – wcale nie żartuję – będziesz żyć dłużej i wcale nie będziesz musiał sięgać zbyt często po usługi, jakie oferuje serwis iphone 7 katowice.

Praktycznie każda decyzja dotycząca konfiguracji iPhone’a ma kompromisy. Przedstawimy tutaj ci optymalne domyślne ustawienia, a następnie miejmy nadzieję, czy podejmiesz decyzję, czy ta domyślna opcja jest odpowiednia dla Ciebie.

Wyłącz (prawie) wszystkie powiadomienia

Otwórz aplikację Ustawienia Apple, a następnie przejdź do sekcji Powiadomienia. Musisz być dobry w otwieraniu aplikacji Ustawienia, więc naucz się znajdować tę ikonę. Istnieje tylko kilka powodów, dla których należy pozostawić powiadomienia o konkretnej aplikacji.

Oto te powody!

W przypadku wszystkich aplikacji dostarczających pozostaw powiadomienia włączone. Powiadomienia te powinny pojawiać się tylko wtedy, gdy chcesz, tj. Gdy stoisz na rogu i próbujesz zdobyć taksówkę. Aplikacje w tej kategorii to Uber albo Lyft,

Jeśli otrzymujesz bardzo mało wiadomości tekstowych, wyłącz znaczniki w aplikacji Wiadomości, ale zostaw banery włączone. Ponieważ ustawiasz telefon tak, aby miał bardzo mało powiadomień, w rzeczywistości zobaczysz większość wiadomości tekstowych na ekranie głównym, gdy tylko się pojawią (wcześniej prawdopodobnie były zalane innymi powiadomieniami). Następnie nieprzeczytana plakietka dla wiadomości to po prostu przesada, aby wzbudzić niepokój związany z wiadomościami, które już widziałeś. Jeśli otrzymujesz wiele wiadomości tekstowych, wyłącz wszystkie powiadomienia i traktuj wiadomości tekstowe jak skrzynki odbiorcze, które sprawdzasz tylko w określonych odstępach czasu. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które wysyłają setki SMS-ów w ciągu dnia, to tracisz sporo z życia!

Pozostaw powiadomienia włączone dla aplikacji kalendarza. Komórkowego. Pozostaw powiadomienia włączone dla Map i Map Google. Te aplikacje powiadamiają Cię tylko wtedy, gdy aktywnie otrzymujesz wskazówki. Pozostaw powiadomienia włączone dla połączeń telefonicznych. Rozważ jednak ich wyłączenie i zaktualizowanie poczty głosowej, aby powiedzieć, że rozmowy telefoniczne są martwym medium. Na przykład dobra poczta głosowa mówi: „Dotarłeś do mojej poczty głosowej, co oznacza, że próbowałeś się do mnie zadzwonić, co oznacza, że jesteś dinozaurem. Uaktualnij swoje życie i spróbuj złapać mnie przez SMS lub e-mail.

W przypadku wszystkich powiadomień, które pozostawiłeś, wróć i upewnij się, że na pewno są wyłączone. Szczególnie jeśli chodzi o te czerwone kropki z cyframi, które niepokoją Cię, że w tej aplikacji dzieje się coś ważnego. Będziesz żyć dłużej, jeśli nigdy nie zobaczysz kolejnej z nich!

Dowód na to, że warto wyłączyć powiadomienia? Nigdy nie skończysz czytać tego postu, jeśli pozostawisz powiadomienia włączone…

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>