HUAWEI Watch GT 2 – nasza recenzja

800_800_DAF4D1A6CE7C99C23F886A2E537DD57123C2B22678D3ED18mp

Wybór dobrego smartwatcha nie powinien być przypadkowy. Zanim zdecydujesz się na konkretne urządzenie, dobrze jest zapoznać się z opiniami i recenzjami na temat różnych popularnych obecnie modeli. Dzięki temu można w krótkim czasie porównać sobie design, funkcjonalność oraz parametry techniczne tych modeli, które leżą w kręgu zainteresowań zakupowych. Jedną z propozycji może być huawei watch gt 2 recenzja na pewno ułatwi podjęcie dobrej decyzji.

Smartwatch Huawei Watch GT 2 należy do średniej półki cenowej. Jest zdecydowanie tańszy niż drogie zegarki sportowe, ale okazuje się, że posiada cały zestaw ich funkcjonalności w rozsądnej cenie. Pierwowzorem modelu Watch GT 2 był Watch GT, który zachwycił użytkowników rozbudowanymi funkcjami, długim czasem trzymania baterii, a także świetnym designem. Nie było to jednak urządzenie pod każdym względem idealne, a użytkownicy zgłaszali wiele braków i zastrzeżeń. Nowy model, Watch GT 2 został już dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu obecnie z powodzeniem można nazwać go najlepszym urządzeniem w tej klasie cenowej na rynku. Jeśli poszukujesz smartwatcha, który świetnie sprawdzi się w domu, w biurze czy w trudnym terenie, ta propozycja z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.

Zalety, jakie posiada Watch GT 2

Smartwatch Huawei Watch GT2 to przede wszystkim bardzo efektowny design, który przyciąga spojrzenia już na pierwszy rzut oka. Stalowa tarcza, na której znajduje się bezramkowy ekran dostępna jest w dwóch wersjach rozmiarowych: 42 oraz 46 mm. Można więc wybrać taki model, który będzie pasował do indywidualnych preferencji. Dużą zaletą jest świetny, nowoczesny ekran o dużej rozdzielczości, dobrym odwzorowaniu kolorów, a także jasności, którą można dopasować do każdych warunków i poziomu oświetlenia. Można używać urządzenia w ciągu słonecznego dnia i w nocy – za każdym razem sprawdzać się będzie idealnie. Urządzenie ma też wbudowaną sporą pamięć w porównaniu do swojego poprzednika. Można za jego pomocą odbierać połączenia, słuchać muzyki bezpośrednio ze smartwatcha. Poziom głośności i dźwięku jest na tyle dobry, że nie powoduje żadnych problemów z użytkowaniem.

Smartwatch dla sportowców

Model Watch GT 2 to rozwiązanie, z którego chętnie korzystają zarówno osoby prowadzące umiarkowany tryb życia, jak i sportowcy. Urządzenie posiada wiele trybów sportowych dopasowanych do różnych form i poziomów aktywności. Idealnie sprawdza się w przypadku biegaczy, rowerzystów, osób uprawiających wspinaczkę czy pływających. Posiada możliwość sprawdzania pulsu, oddechu, a także analizowania poziomu stresu, tworzenia rozbudowanych statystyk i planowania dalszych aktywności.  Model jest wodoodporny, odporny na wstrząsy, uderzenia czy uszkodzenia mechaniczne. Poza wytrzymałą tarczą posiada również pasek, który jest elastyczny, wygodny, nie przeciera się nawet podczas długotrwałego, codziennego użytkowania. Warto wspomnieć również o baterii, która długo trzyma i nie ma obaw, że urządzenie odmówi nam posłuszeństwa w sytuacji, gdy będzie nam najbardziej potrzebne.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>