Faktoring dla firm transportowych – jak to robi Monevia?

delivery-4568738_960_720Jeśli chodzi o faktoring – ten dla firm transportowych jest jednym z najbardziej oczywistych wyborów, z racji wysokiej specyfiki tej branży. Idealny dla wszystkich firm, których klienci zalegają w płatnościach – ale na pieniądze z faktur nie sposób czekać.

Dzięki firmom takim jak Monevia faktoring dla firm transportowych jest łatwy do uzyskania, w efekcie nie trzeba czekać do daty płatności.

Faktoring dla transportu od Monevii to bardzo nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu

  • można sprzedać dowolną fakturę przed terminem płatności

  • można mieć na koncie jeszcze tego samego dnia pieniądze

I to wszystko bez zbędnych formalności!

Faktoring dla firm transportowych z Monevia – kto najbardziej na tym skorzysta?

Większość polskich firm transportowych jest zakładana przez kierowców, którzy inwestują własne pieniądze, aby kupić ciężarówkę oraz uruchomić i prowadzić firmę. Chociaż wielu kierowców ma duże doświadczenie w branży, niekoniecznie mają duży kapitał, aby wesprzeć firmę na początku.

Często przeszkadza im to w osiągnięciu pełnego potencjału i sprawia, że ​​są podatne na problemy z przepływami pieniężnymi. Powolne płatności i przepływy pieniężne to jednak problem należący do przeszłości, gdy postawi się na faktoring dla firm transportowych z Monevia.

Bowiem problem w tej branży polega na tym, że wielu klientów nie oferuje szybkich płatności, ten wymóg stawia firmę transportową w niepewnej sytuacji, ponieważ musisz czekać 30 do 60 dni, aby otrzymać fakturę.

Niewiele rozwijających się firm może sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie na płatność, ponieważ muszą ponieść szereg wydatków. Tutaj faktoring dla małych firm transportowych Monevia jest sprawdzonym i kompleksowym rozwiązaniem, które może temu zaradzić.

Warto – bo czekając na opłacenie faktur, w najlepszym razie ryzykujesz problemy z przepływami pieniężnymi, a w najgorszym przypadku może dojść do tego, że zabraknie CI funduszy i nie będziesz w stanie zapłacić za kierowców, naprawy lub paliwo.

Monevia zapewnia firmom transportowym pieniądze, które są im potrzebne do pokrycia krytycznych wydatków i rozwoju floty. Rozwiązanie - faktoring dla transportu jest dzisiaj bardzo lubianym rozwiązaniem, dla wszystkich którzy stają w obliczu wyżej wymienionych problemów.

Właśnie tym jednym z najlepszych sposobów na poprawę przepływów pieniężnych i uzyskanie bardziej stabilnej pozycji finansowej jest wykorzystanie finansowania faktur – rozwiązania w zakresie finansowania działalności gospodarczej, które zyskuje na popularności w branży transportowej.

Finansowanie rachunków za fracht:

  • Rozwiązuje problem wolno opłacających się faktur, przekazując środki na faktury w ciągu 1 dnia od Monevia.

  • Daje twojej firmie transportowej pieniądze potrzebne do pokrycia krytycznych wydatków i rozwoju.

Finansowanie faktury pozwoli ci uzyskać dostęp do większości wartości faktury niemal od razu! Pozostała część, pomniejszona o ustaloną wcześniej opłatę, jest przekazywana na Twoje konto, gdy tylko klient w całości zapłaci. To uczciwe!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>