Dlaczego każda kobieta sukcesu powinna nosić futro?

vintage-635274_960_720W przypadku sztucznego futra pojawiają się fałszywe twierdzenia: roszczenia na temat zrównoważonego rozwoju, kwestii etycznego wykorzystania aż do odpowiedzialności za środowisko. Twierdzenia te nie mogą być dalsze od prawdy, co oznacza, że ​​prawdziwe futro jest materiałem, który nadal jest jednym z najbardziej naturalnych i zrównoważonych materiałów w świecie mody.

Jest to prawda, a wiele rozsądnych organizacji wciąż promuje zdrowe i ekologiczne wykorzystanie futra we wszystkich aspektach łańcucha dostaw, a ich producenci tacy jak korczakisyn.com nieustannie poszukują nowych sposobów na poprawę wpływu produkcji futra na środowisko. Na każdym etapie – od gospodarstw rolnych po domy mody – z dumą możemy stwierdzić, że produkcja i sprzedaż futer jest dobra dla środowiska i dlatego żadna świadoma ekologicznie bizneswoman nie powinna się obawiać ich noszenia, a wręcz powinna je nosić – potwierdzając swój status.

Być może najbardziej oczywistym rozróżnieniem między rzeczywistym futrem i jego sztuczną alternatywą jest to, że tylko prawdziwe futro pochodzi z całkowicie naturalnego źródła. Podczas gdy sztuczne futra oparte na chemikaliach trafiają na składowiska, to prawdziwa rzecz:

  • trwa przez dziesięciolecia

  • jest całkowicie biodegradowalna.

Co więcej, zielone korzyści z hodowli zwierząt futerkowych nie są uwzględniane wyłącznie w sektorze futrzarskim. W rzeczywistości, zwierzęta hodowlane na futro zjadają biologiczne materiały odpadowe z innych sektorów, takich jak ryby i mięso, zapobiegając ich marnotrawnemu unieszkodliwianiu, a pod koniec procesu produkcji wszelkie odpady zamieniają się w produkty takie jak biopaliwa lub nawozy.

Istnieje wiele różnych procesów związanych z produkcją futer, które są dokładnie uregulowane w najlepszym interesie środowiska. Jeśli chodzi o hodowlę dzikiego futra, ustalone zostaną ścisłe wytyczne rządowe w celu utrzymania poziomu populacji dla optymalnego zdrowia ekosystemu, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży skór generują istotny dochód dla rdzennych społeczności.

Ponadto, wszystkie chemikalia stosowane w opatrunku na futra są tak opracowane, aby zapewnić praktyki odpowiedzialne ekologicznie. W rzeczywistości w handlu futrami stosuje się takie same lub delikatniejsze chemikalia, które są stosowane w przemyśle garbarskim i do farbowania tkanin.

Stwierdzono również, że wełna jest zawarta w sztucznym futrze, materiale dobrze znanym jako uzyskane z owiec. W badaniach stwierdzono również, że kaszmir z kóz i angory – również zawiera się w sztucznym futrze.

Jeśli to nie powstrzyma fałszywego futra wykorzystywanego do wyrobu sukienek, płaszczy i kurtek od głównej ulicy do projektantów, to też nie powinno być inaczej. Dzięki tak autentycznej i imponującej trwałości prawdziwe futro nie musi udawać, że jest czymś innym.

Jeśli więc jesteś świadomą siebie, mody, jak również kwestii środowiskowych kobietą – nie będziesz ufać w nieprawdziwe informacje, ale za pomocą naturalnych futer wesprzesz ziemię i będziesz wyglądać naprawdę stylowo w zimowe dni.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>