Czy praca jako Święty Mikołaj jest opłacalna?

Dla wszystkich z nas 6 Grudnia kojarzy się ściśle z prezentami które wręczamy lub otrzymujemy jako Święty Mikołaj. Nigdy się chyba nie zastanawialiśmy kto kryje się pod przebraniem tego “świętego”. Wiemy przecież, że to zwykła osoba która po prostu wykonuje swoją pracę. Nie ma w tym żadnej magii, niestety. Jako, że Dzień Świętego Mikołaja jest już tuż-tuż, nasuwa się wam pewnie myśl aby zostać właśnie Świętym Mikołajem i tego jednego dnia zarobić perę grosza, wcale nie ciężką pracą.

Dla jednych praca trudna dla innych łatwa, kwestia nastawienia. Rozmowa z dziećmi jako święty mikołaj może być nieco frasobliwa dla osób które nie mają styczności z maluchami na co dzień dlatego może to być pewnego rodzaju bariera psychiczna. Myślę jednak, że warto zaryzykować i podjąć tę pracę. Tym bardziej, że nie wszystkie zawody świętego mikołaja polegają na rozdawaniu dzieciom prezentów po przez spotkania. Zdarza się również, że praca jako święty mikołaj chodzi po prostu z koszykiem po hipermarkecie i rozdaje prezenty. Nie jest to przecież trudne.

Ile może zarobić Święty Mikołaj?

To oczywiście sprawa indywidualna. Zależy czy praca polega na chodzeniu po sklepie czy np. obsługa całego przedszkola. Może też być praca połączona z dojazdem do placówki, pakowaniem prezentów itp. Średni zarobek mikołaja to od 70-150 zł za dzień. Nie jest to kwota mała prawda? Szczególnie, że nie potrzeba mieć żadnych szczególnych umiejętności.

Pobocznym zajęciem dla Świętego Mikołaja, jest praca aniołka i diabełka oraz innych przybocznych stworów. Warto pomyśleć o takim zajęciu przez ten okres, nawet jako praca dorywcza Kraków ponieważ świętego mikołaja obchodzi się w sklepach nawet 14 dni.

Masz talent do tego typu pracy? Masz znajomych którzy mogli by ci pomóc? Dlaczego by nie założyć interesu związanego tego typu? Możesz zarobić nawet 2000 zł za miesiąc lekkiej pracy. I dodatkowo nie musisz mieć zawodu wyuczonego. Poszukaj w swoim mieście ogłoszeń pracy typu praca dla świętego mikołaja Bielsko lub każde inne miasto. Jest tego dość sporo.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>