Czy można wziąć kredyt online bez zaświadczenia o dochodach?

417-Home-Loans-2

Kredyty są jednym z najpopularniejszych wciąż form dodatkowego zastrzyku gotówki. Sama ilość i różnorodność dostępnych kredytów bankowych jest naprawdę duża, przez co przeciętny Kowalski ma nie tylko spory wybór, ale również może przyprawić wnioskodawcę o zawrót głowy. Na rynku kredytowym istnieją klasyczna kredyty konsumenckie, na dowolny cel, kredyty konsolidacyjne czy nawet długoterminowe kredyty hipoteczne. Od jakiegoś czasu powstała również nowa alternatywa popularnych kredytów, ułatwiająca znacznie ich przyznanie. Mowa o kredytach na oświadczenie. Na czym polega ta opcja kredytu i jakie są jej cechy charakterystyczne? Przekonajmy się poniżej.

Kredyt online

Z racji tego, że Internet stał się ważną, codzienną częścią każdej sfery życia, to usługi i instytucje bankowe również przeniosły się do sieci. W Internecie znaleźć można przede wszystkim strony internetowe każdego z banków, wraz z podziałem względem placówek, opis oferty i szczegóły związane z kredytami i pozostałymi usługami bankowymi, a część instytucji umożliwia nawet przeprowadzenie formalności właśnie za pośrednictwem Internetu. Coraz większa ilość banków wychodzi naprzeciw swoim klientom, dlatego też starają się jak najbardziej ograniczyć formalności i załatwić je nawet bez wychodzenia z własnego domu. To właśnie dzięki temu w sporej części placówek bankowych można wypełnić i wysłać wniosek kredytowy za pośrednictwem Internetu. Jeśli więc szukamy wygodnej opcji na wnioskowanie o kredyt online, należy sprawdzić czy interesująca nas instytucja posiada taką opcję. Na szczęście instytucji posiadających tą opcję jest coraz więcej, a ilość formalności podczas takiego kredytu jest jak najbardziej uproszczona do formalności prowadzonych przez Internet.

Co z oświadczeniami?

Równie spora część banków wprowadziła do swojej oferty kredyt na oświadczenie. W przeciwieństwie do wariantu na zaświadczenie, z którym ta pierwsza opcja jest często mylona, w przypadku kredytu na oświadczenie wystarczy podać własnoręcznie przygotowane oświadczenie o własnych zarobkach. Jest to doskonała opcja dla osób pracujących na podstawie kilku umów cywilnoprawnych lub w taki sposób, że wysokość wynagrodzenia nie jest stała. Mówiąc o kredytach na zaświadczenie, z którymi są często mylone, zaświadczenie jest wystawiane bezpośrednio przez pracodawcę. Możliwość kredytu na oświadczenie jest naprawdę wygodna, co widać po ilości osób wnioskujących o ten właśnie rodzaj kredytu.

Czy można wziąć kredyt online bez oświadczenia?

Decydując się na kredyt w tradycyjnej placówce bankowej, należy posiadać sposób na udokumentowanie dochodów, bowiem jest to warunek wymagany przez każdy z banków, różni się jedynie forma potwierdzenia wysokości naszego wynagrodzenia. Wybierając więc kredyt na oświadczenie online, musimy być przygotowani na przygotowanie takiego dokumentu. Decydując się na inny rodzaj kredytu z wnioskowaniem przez Internet, powinniśmy się przygotować na formę potwierdzenia zarobków, które są wymagane w konkretnym kredycie.

Opracowano wspólnie z portalem finansowym oferującym kredyty bez zdolności kredytowej.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>