Cosmelan – co to jest i co warto wiedzieć?

redhead-4695949_1280Kiedy patrzysz w lustro, czy wstydzisz się ciemnych plam, które widzisz na policzkach lub pod oczami? Czy chcesz, aby ta sytuacja spowodowana zmianami hormonalnymi na czole, nosie lub brodzie mogła magicznie zniknąć z dnia na dzień? Jeśli naprawdę chcesz, aby te nierówne odcienie skóry zniknęły, nowy zabieg może pomóc. Ale najpierw odpowiedzmy na pytanie: „Co to jest Cosmelan warszawa?”

Tak… Czym dokładnie jest Cosmelan?

Cosmelan to dwuetapowy, miejscowy zabieg kosmetyczny, który ma na celu zmniejszenie i regulację uporczywej i gęstej pigmentacji, a także plam. Jego specjalna mieszanka składników jest uważana za najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą kurację zapewniającą bardziej wyrównany koloryt skóry, co skutkuje wybieleniem niepożądanych pigmentów skóry. Jest oferowany w gabinetach lekarskich i klinikach kosmetycznych, ale nie do użytku domowego.

Niektórzy profesjonaliści kosmetyczni polecają „Cosmelan 2” jako wiodącą na świecie profesjonalną metodę depigmentacji. Podobnie jak Cosmelan, jest to specjalnie opracowany krem, który zawiera ekskluzywną kombinację składników o udowodnionej skuteczności w redukcji pigmentów na skórze i zapobieganiu ich ponownemu pojawianiu się. Jednak ten produkt jest zalecany tylko do użytku domowego i nie używa maski, która zawiera ważne poziomy środka wybielającego.

Inne domowe środki zaradcze, które nie działają dobrze na ciemne plamy skóry.

Prawdopodobnie słyszałeś lub czytałeś, że niektóre domowe środki mogą pozbyć się lub ewentualnie rozjaśnić ciemne plamy na skórze. Ale każdy może mieć negatywne skutki:

  • Sok z cytryny może palić skórę.

  • Soda oczyszczona może ją wybielić.

  • Ocet jabłkowy może działać żrąco na skórę.

  • Kurkuma może być szkodliwa dla jasnej skóry.

  • Papaja może generować reakcje alergiczne.

Takie plamy mogą być trudne do wyleczenia. Domowe środki zaradcze są stosowane bez wskazówek lub wiedzy profesjonalnego eksperta kosmetycznego. Ponieważ melasma jest bardzo skomplikowaną chorobą skóry, którą należy leczyć, ponieważ jedna ciemna plama może mieć inną pigmentację niż inne, uzupełniająca konsultacja może pomóc w wyjaśnieniu różnych metod leczenia dostępnych dla Ciebie.

Aby jeszcze bardziej odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie pacjentów na „Co to jest Cosmelan?”, to nic innego jak specjalistyczne zabiegi specjalnie zalecane na ciemne plamy lub w leczeniu umiarkowanych do ciężkich problemów z przebarwieniami skóry bezpośrednio w kosmetycznych gabinetach. Jednym z nich jest różnorodność połączonych zabiegów laserowych, które są bezpiecznymi, minimalnie inwazyjnymi procedurami z niezwykłą dokładnością. Drugi to połączenie zabiegu maski i peelingu chemicznego.

Zabiegi laserem kombinowanym do leczenia ciemnych plam na skórze.

Z pomocą tego zabiegu można skutecznie leczyć z ciemnych plam i melasmy, które mogą być bardzo skomplikowanymi schorzeniami skóry, szczególnie w przypadku ciemniejszych odcieni skóry. Zazwyczaj dostosowuje się takie zabiegi w zależności od nasilenia pigmentacji i głębokości problemu. Chodzi o to, aby delikatnie odwrócić skutki melasmy, jednocześnie odmładzając skórę.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>