Co oferuje Centrum Biznesowe Ogrodowa 58?

142434371547675600Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów konferencyjno-szkoleniowych w Warszawie. Doskonała lokalizacja, duży wachlarz usług i profesjonalna obsługa sprawiają, że miejsce to cieszy się od lat dużym zaufaniem wśród klientów.

Centrum Ogrodowa 58 mieści się w biurowcu City Gate u zbiegu ulic Ogrodowej i Okopowej. Budynek ten leży w Centralnym Obszarze Biznesu i jest uważany za jeden z nowocześniejszych w Warszawie – wcześniej znany był jako Zespół Biurowo-Hotelowy „Skwer Wolski”. Nieopodal przebiegają dwie linie metra (stacje Ratusz-Arsenał i Rondo Daszyńskiego). Dla osób zmotoryzowanych dostępny jest dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemny.

Sale konferencyjne

Klienci poszukujący atrakcyjnej przestrzeni konferencyjnej mają do wyboru 11 sal mieszczących od 8 do 60 osób. Każda z nich wyposażona jest w klimatyzację i sprzęt audiowizualny. Chętni mogą skorzystać z usług cateringowych oferowanych przez pobliskie restauracje (Hotel Ibis, Bon Appetit i ToBaYa). W ofercie Centrum znajdziemy także obsługę recepcyjną oraz usługi dodatkowe, takie jak tele- i wideokonferencje.

Przestrzeń biurowa

Centrum Ogrodowa 58 to także atrakcyjna przestrzeń biurowa. W zależności od potrzeb można tu wynająć biuro serwisowe o różnej wielkości (od 1-osobowych po 4-6 osobowe), umeblowane zgodnie z upodobaniami klienta. Poza standardowym wyposażeniem biurowym najemcy mają dostęp do salki spotkań, aneksu kuchennego i serwisu recepcji. Biuro można wynająć co najmniej na miesiąc, jednak na najkorzystniejsze stawki mogą liczyć ci, którzy zdecydują się zapłacić za okres pół roku. Dla stałych klientów Centrum oferuje również rabaty (10% zniżki od opłaty za salę konferencyjną).

Pokoje coworkingowe

Ci, którzy nie potrzebują całego biura mogą skorzystać z pokojów coworkingowych i zamówić biurko w przestrzeni współdzielonej z innymi. Taki model pracy jest szczególnie popularny przez freelancerów i początkujących przedsiębiorców. Biurko można wynająć na kilka dni lub wykupić miesięczny abonament. Oferta obejmuje pełne wyposażenie biurowe wraz z aneksem kuchennym i opieką recepcjonisty.

Centrum Biznesowe Ogrodowa 58 to nie tylko centrum konferencyjne i biurowe, ale także miejsce, gdzie można skorzystać z wielu usług dodatkowych. Porady prawne, usługi księgowe, usługi informatyczne, praca z asystentem to tylko niektóre z nich. W trosce o swoich klientów Centrum powołało także przedszkole, gdzie na czas pracy można zostawić dziecko pod profesjonalną opieką pedagogiczną.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Powiązane tematycznie artykuły

2 komentarzy

  1. Marta pisze:

    Hm, muszę przyznać, że nie lubię takich centrów biznesowych, bo kojarzą mi się one z białymi koszulami, idealnie czystymi biurkami, aktówkami i sztywnymi ludźmi. No cóż, ja nie lubię takich klimatów. Ale budynek sam w sobie nie jest brzydki. Tylko ta biurowo-biznesowa otoczna mnie od niego odstrasza.

  2. DamianSowa pisze:

    Fajny pomysł z tym przedszkolem w centrum biznesowym. Rodzicie mają problem z głowy. Choć akurat nie dał bym tam dziecka na dłużej. Jakoś tak smutny ten budynek. Co powiecie o tym przedszkolu http://www.basniowyogrod.pl? Myślimy właśnie o nim w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>