Cechy ekranów bezszwowych

pexels-photo-545331

W dzisiejszych czasach nie ciężko trafić na swojego rodzaju event, targowiska czy imprezę firmową. Organizatorzy muszą cały czas prześcigać się w coraz to nowszych i lepszych rozwiązaniach, aby przyciągać do siebie uwagę odbiorców. Efektem tego jest cały czas rozwijająca się strona techniczna i technologiczna takich imprez. Nie wyjątkiem są tutaj monitory bezszwowe, z angielskiego ‘Plasma Wall’. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na łączenie ze sobą w dowolny sposób i w dowolnym formacie kilku lub kilkunastu monitorów! Tworzą one jeden wielki ekran, w którym szpary (odstępy pomiędzy sąsiadującymi monitorami) mają szerokość zaledwie 3 milimetry!

Warto tutaj zaznaczyć, że tak skonfigurowany ekran można dostosowywać w każdy możliwy sposób pod swoje wymagania. Mowa tutaj o rozdzielczości, którą można dopasować pod konkretny rodzaj wydarzenia. W większości przypadków mamy możliwość podziwiania obrazu nawet w jakości 4K. Ponadto możliwość ustawiania modułów w różnych konfiguracjach jest standardem dla tego typu ekranów. Do tego wszystkiego nasycenie i kontrast kolorów w Plasma Wall są najlepszej jakości!

Gdzie sprawdzają się ekrany Plasma Wall?

Ekrany bezszwowe sprawdzą się praktycznie wszędzie gdzie będziesz chciał! Dzięki swojej innowacyjności i możliwości dobierania modułów Plasma Wall sprawdzi się praktycznie w każdej przestrzeni. Jest to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju prestiżowe imprezy oraz eventy firmowe. Taka technologia może posłużyć również jako uzupełnienie scenografii na przeróżnych targach. Ściany idealnie sprawdzą się jako narzędzie do prezentacji na przykład w salach konferencyjnych. Poza tym Plasma Wall jest idealnym rozwiązaniem we wszelkich klubach, centrach handlowych, restauracja, czy na przykład w przestrzeniach użyteczności publicznej. Dzięki możliwości doboru ilości ekranów wedle własnego uznania – ekran bezszwowy bez największego problemu zostanie głównym elementem scenografii Twojego wydarzenia.

Główne zalety Plasma Wall

Jedną z najważniejszych cech Plasma Wall jest lekka konstrukcja. Niezwykle cienkie monitory i wąskie ramki odciążają całą konstrukcję, co sprawia, że montaż i demontaż staje się niezwykle prosty, a samą konstrukcję można umieścić praktycznie wszędzie. Tą technologię można wykorzystać nawet na otwartym terenie – to nic trudnego! Kolejną niezwykle ważną cechą jest brak ograniczeń ekranów bezszwowych. Jak już wcześniej zostało to wspomniane – moduły można łączyć w przeróżne wielkości i formaty co zdecydowanie ułatwia klientom organizację ważnych dla nich wydarzeń. Do tego dochodzi możliwość uzyskania formatu 4K w niezwykłej jakości – dzięki temu jasne i nasłonecznione pomieszczenie nie będzie tutaj problemem. Ostatnią, ale równie ważną, cechą jest niezawodność ekranów bezszwowych. Odpowiednia konfiguracja firmowego sprzętu pozwala na długotrwałe użytkowanie ściany prawie przez całą dobę. Nie jest tutaj problemem przegrzewanie się sprzętu czy utrata jakości obrazu lub nasycenia.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące produktów medycznych, chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>