3 powody dla których powinieneś zainwestować w osłonę do biurka

pexels-photo-1204649

W dzisiejszych czasach na rynku dostępnych jest wiele modeli biurek. Można kupić te meble w różnych kształtach i rozmiarach. Wszystko w zależności od gustu, upodobań i przeznaczenia. Niektóre z nich posiadają wbudowane fabrycznie osłony do biurka. Inne, charakteryzują się otwartą przestrzenią pod blatem, co sprzyja np. stworzeniu dwóch stanowisk pracy przy jednym, szerokim biurku. Za chwilę poznasz 3 powody, dla których powinieneś jednak zainwestować w taki dodatek, jakim są blendy.

PO PIERWSZE: WYGLĄDA TO ELEGANCKO

W sklepach dostępne są różnego rodzaju osłony biurek. Można kupić takie, które będą korespondować z kolorem i typem blatu, np. drewniane czy z płyty melaminowanej. Do każdego biurka pasować też będą metalowe osłony biurek. Szczególnie te drugie, dodają im klasy i stylu. Sprawiają, że każdy mebel wygląda bardziej profesjonalnie, a co za tym idzie elegancko. Kolor aluminiowy, lekko matowy dopełni całości konstrukcji. Blenda chromowana będzie błyszczeć i przyciągać wzrok, sprawiając wrażenie, że meble, które posiadamy są naprawdę luksusowe.

PO DRUGIE:TROCHĘ PRYWATNOŚCI!

Nie ukrywajmy. Biurka bez blend, które odkrywają nogi, nie należą do tych w dobrym tonie, ani guście. Sprawdzą się w warunkach domowych, gdzie nie spotykamy się raczej z obcymi ludźmi. Jeśli jednak zamierzamy kupić mebel do biura, gabinetu czy sekretariatu, zainwestujmy w osłonę. Klienci, którzy przychodzą do danej firmy, niekoniecznie chcą oglądać czyjeś nogi, jako pierwszą rzecz, która przywita ich w przedsiębiorstwie. Dzięki temu komfortowo będzie czuł się zarówno gość, jak i pracownik, który nie będzie narażony na nieproszone obserwacje, a może i nawet komentarze.

PO TRZECIE: TO ŚWIETNY ELEMENT DEKORACYJNY

pobrane (10)Blendy, które różnią się od koloru całego biurka, a przede wszystkim te wykonane z metalu, są przepiękną i pomysłową dekoracją. Na rynku dostępnych jest wiele modeli osłon do biurek. Można kupić gładką, z perforacjami, otworami albo zdobieniami. Blenda może być prosta lub wygięta w łuk. To świetny sposób na to, aby podarować meblowi drugie życie. Jeśli zależy Ci na odświeżeniu wyglądu Twojego biurka – zdecyduj się na ten zakup.

Sklep Lobby Meble posiada w swojej ofercie wiele modeli blend do biurek. Wszystkie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Są oporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Do tego łatwo jest je zamontować. Każdy sobie z tym poradzi. Nie zwlekaj i koniecznie sprawdź przygotowaną przez nas ofertę. Jeśli potrzebujesz porady fachowców – skontaktuj się z naszymi doświadczonymi pracownikami. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>