Wpływ aplikacji mobilnych na fundusze inwestycyjne

pexels-photo-905869

W XXI wieku, tradycyjne komputery, czy nawet netbook zostały wyparte przez tablety i smartfony. Przyczyną takiej kolei losu jest oczywiście miniaturyzacja urządzeń, a także tempo naszego życia. Coraz to częściej potrzebujemy mieć dostęp do informacji, maila czy nawet zrobić zakupy na tu i teraz. Skoro możemy wykorzystać urządzenia mobilne do naszego codziennego życia to dlaczego nie wykorzystać ich do pomnażania naszych zgromadzonych pieniędzy. Taką opcję przedstawia nam firma Vestle ze swoją nową aplikacją mobilną.

Każdy z nas chce zarobić a nasza mentalność jest taka jak tu zarobić by się nie narobić, otóż banki, korporacje, serwisy społecznościowe czy mass media oferują nam możliwość korzystania ze swoich aplikacji mobilnych. Banki oferują nam możliwość korzystania ze swoich usług, w których możemy pomnażać swoje pieniądze. Wszyscy jednak wiemy, że poprzez banki pomnażanie nadwyżek finansowych jest bardzo powolne i nie do końca opłacalne.

Nasz tryb życia zmusza nas do tego, że chcemy zarobić w taki sposób by nie spędzać godzin przy komputerze. Dlatego warto zacząć zarabiać poprzez inwestowanie. W chwili obecnej na polskim rynku jest kilkanaście firm pozwalających nam inwestować w waluty, surowce, akcje znanych marek. Firmy tradingowe również poszły z duchem czasu i proponują nam swoje aplikacje, dzięki którym nawet podczas przerwy w pracy będziemy mogli zarobić.

Do jednych z najpopularniejszych marek w Polsce, należy Vestle dawny (iForex), który w branży brokerów finansowych ma już ponad dwie dekady. Firma ta oferuje nam możliwość inwestowania w marki takie jak BMW, Amazon, Dreamliner, inwestować również można w kryptowaluty np. Bitcoin.

Kolejną firmą, która umożliwia inwestowanie jest firma Nationale Nederlanden wraz ze swoją aplikacją NN Investments partners, która również umożliwia inwestowanie w akcje.

Obie firmy posiadają swoje aplikacje dostępne dla systemów operacyjnych iOS oraz Android , które możemy spokojnie pobrać ze sklepów dedykowanych dla powyższych systemów. Obsługa programu firmy Vestle jest banalnie prosta, jeśli jesteśmy klientami firmy spokojnie możemy się zalogować danymi, które posiadamy. W przypadku nieposiadania danych do logowania możemy w bardzo szybki sposób się zarejestrować. Zaraz po zalogowaniu widzimy najpopularniejsze notowania firm, notowania akcji czy nawet walut. Warto dodać, że użytkownicy bardzo dobrze oceniają aplikację, które de facto jest bardzo intuicyjna.

Firma Vestle jako jedna z nielicznych firm wykorzystała tradycyjny model zarządzania ryzykiem w połączeniu z nowymi technologiami informatycznymi, przez co stała się jeszcze bardziej elastyczna względem swoich klientów. Dodatkowo firma Vestle oferuję usługi trenerskie, z których może skorzystać każdy beneficjent firmy. Szkolenie odbywa się w metodzie jeden na jeden co oznacza fizyczny (nie wirtualny) udział w szkoleniu. Ponadto firma cechuje się tym, że dba o portfele swoich klientów tak by ich saldo w przypadku straty nie posiadało salda ujemnego. Całość firmy jest kontrolowana przez Cypryjską Agencję Papierów Wartościowych – jedną z najostrzejszych w Europie.

Aplikacja NN została stworzona z myślą o swoich klientach, w taki sposób by klienci niestety nie mogli inwestować w fundusze innych firm, w akcje a nawet waluty. Choć ta aplikacja jest równie miła wizualnie dla oka jak Vestle to nie możemy się zarejestrować przez co nie możemy stać się klientami firmy. Proces hasła jest długotrwały mianowicie należy wejść na oficjalna stronę firmy i zresetować hasło poprzez uzupełnienie danych.

Jak już wcześniej wspominaliśmy żyjemy w krajach konsumpcjonizmu, gdzie dla każdego z nas ważny jest czas. Musimy przyzwyczaić się do tego, że w dobie smartfonizacji naszych urządzeń coraz to większa ilość firm będzie przedstawiała nam swoje produkty, usługi za pomocą aplikacji mobilnych. Kiedyś były to usługi dla wybranych firm i użytkowników, teraz jest to opcja dla wszystkich – wystarczy posiadać smartfon lub tablet. Aplikacje mobilne tworzone są z myślą o użytkownikach każdego pokroju. Nie należy się bać nowych aplikacji znanych firm, ważne jest to by wybrać oficjalną wersję aplikacji danej firmy a nie podrobionej wersji, która służy do zbierania i wykradania danych.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>